Nullius in verba

Kontaktujte mě
Vaše jméno a příjmení

Váš email

Váš telefon

Váš vzkaz

Děkuji Vám za Váš email, ozvu se, jakmile to bude možné.

Názory klientů
 • Jáchym Topol, spisovatel

  Já si to prohlížím jen občas, zatím jsem v podstatě jen párkrát kouk – já mám ňáký zábrany koukat na sebe, ty fotky a na ty rozhovory – vždy to dělám, abych propagoval knihu a pak se stydím, jak jsem to mohl říct líp, atd. atp. – ale prostě všichni, co znám ty stránky moc chválej! A obdivujou! Vím, že je to obrovská práce a jsem z toho nadšenej, já si zvyknu!

 • Ondřej Svoboda, Divadelní ústav

  Rád bych ocenil systematičnost, s jakou se pan Jan Purkert věnoval projektu databáze divadelní architektury a rozsah jeho znalostí, který umožnil pokrytí velkého jeho množství aspektů. Také díky jeho úsilí se nám podařilo dovést projekt do stádia, ve kterém je oceňován odborníky a vyhledáván veřejností. Vzhledem k tomu, že divadelní databáze se týká celé Evropy, znalost pěti jazyků byla výrazným příspěvkem při rešerších informací z těchto regionů a dovolila efektivní budování hesel databáze. Byl také k dispozici pro tvoření strategií, jak dále postupovat v projektu a jak by bylo možné databázi rozšířit.

 • Radek Blaško, podnikový poradce

  Spolupráce s Janem Purkertem na návrhu webové prezentace naší společnosti a poté samotné realizaci webových stránek společnosti ENVISYS, probíhala k naší velké spokojenosti. Především bych chtěl vyzdvihnout bezproblémovou komunikaci v průběhu projektu, flexibilitu a rychlost, s jakou byly řešeny naše požadavky a připraveno řešení, které vyhovuje nám a našim zákazníkům. Služby pana Purkerta bych chtěl doporučit všem dalším zákazníkům. Věřím, že další spolupráce na rozvoji webových stránek bude probíhat stejně tak, jako doposud.

 • František Fabián, ČOSDAT

  Dvouletou kontinuální spolupráci s Janem Purkertem hodnotím jako velmi přínosnou pro naše jednotlivé projekty, na nichž se podílel, ať již se v počátcích jednalo o vytvoření interaktivního webu European Lighting School, poté plnění jeho obsahu rešeršovanými odbornými texty a jejich překlady, i spolupráci na jednotlivých kapitolách tohoto vzdělávacího programu. Flexibilita a rychlá orientace v předmětných oborech  pomohla vedle jeho jazykových schopností  celý mezinárodní projekt úspěšně realizovat. Proto jej mohu bez obav doporučit v celé šíři jím poskytovaných služeb.

 • Jindřich Veselý, překladatel

  Stránky byly výborně udělané – nemohu než doporučit svého starého kamaráda ještě ze studií a z práce Jana Purkerta; pokud byste někdo měl zájem o opravdu pěkně udělaný web, směle se na něj obraťte.

 • Tereza Baltag, psycholožka

  Perfektní spolupráce, zdvořilá a vlídná komunikace, kompletní úprava a navržení webových stránek online-terapie.cz. Jsem naprosto spokojená jak s průběhem spolupráce, tak s výsledkem. Mohu opravdu vřele doporučit.

 • Daniel López, Eurostars Hotels

  Využívali jsme služby pana Purkerta v každodenní komunikaci s klienty v několika jazycích. Rád bych ocenil preciznost ve výběru pojmů, rozsah jeho slovníku a styl, se kterým mohl dobře reprezentovat naší společnost. Vysoký standard jeho komunikace byl nehmatatelnou ale významnou výhodou v tak konkurenčním prostředí, v jakém se pohybujeme, kde mnoho záleží na zdvořilém vystupování. Rádi ho tedy doporučujeme jakémukoli dalšímu klientovi.

Bc. Jan Purkert
Jan Purkert

Andrštova 1078/7
Praha 8  Libeň, 180 00

IČO: 76567869

Email: info@purkert.cz

Tel: 737 86 55 92

Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku ÚMČ Praha 2 a podniká na základě platného živnostenského oprávnění č.j. MCP2/109876/2014/OZ-REG/Ska

Nejsem plátce DPH